| alexutzzu88 a întrebat:

dau funa daca raspundeti calumea eu am luat un hack si merge dar nu stiu ce face se numeste : SPAMBOT si l-am deschis si imi da ceva sa scriu acolo vreo 3 casute sa scriu ceva si dupa ce scriu dau un timp acolo si apas F5 F6 F7 dar nu stiu ce sa scriu si la ce foloseste si cat timp trebuie sa dau thinking FFUUNNDDAA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca merge daca nu stii la ce foloseste? Cum l-ai testat?

| alexutzzu88 explică (pentru anonim_4396):

Pai am luat un fish bot si si era inclus si asta am auzit de el dar nu stiu ce face

| Ionut7743 a răspuns:

Dupa ce l-ai extratat tiau aparut mai multe fisiere?
daca da pe unul scrie cod sau CD-kay sau ceva de genu si il deschizi si iti explica tot ce trebuie sa faci! daca e da-mi id tau de mess si iti zic mai pe larg acolo daca e iti dau si teamviewer si til fac eu

| alexutzzu88 explică (pentru Ionut7743):

Nu, eu vreau doar sa stiu ce face si atat.