| Snoopy001 a întrebat:

dau FUNDA celui care poate a ma ajuta in urmatoarea :

Am cumparat acum 2 luni pe steam Arma 2 (la o oferta cu Arma 2 plus Arma 2 Operation Arrowhead plus Arma 2 Operation Arrowhead Beta plus Arma 2 British Armed Forces plus Arma 2 Private Military Company ). Bun, ideea e ca, e cumparat, si totusi nu merge aproape nici un server 2 - 3 merg din 120 cam asa. Care-i faza? Zice Bad version dar am o versiune mai mare ca a serverelor, nu ar trebui sa mearga?

Răspuns Câştigător
| RazvanRoman a răspuns:

Trebuie sa ai aceeasi versiune, nici prea mare nici prea mica, cauta servere de versiunea ta, iti sugerez sa dai un search pe google cu servere "numele jocului" "versiunea cutare" si sa te uiti mai ales de cand este serverul facut, poate este publicat in 2013 si acuma nu mai este, cu toate ca a ramas pe google salvat bft

1 răspuns:
| eusebyu a răspuns:

Nu e la tine problema, asteapta pana de updateaza serverul / serverele la versiunea care o ai tu