| xStefanXxX a întrebat:

Dau funda cine imi spune niste jocuri cu care sa faci clanuri si cu lvle si din astea.Fara Cabal,Metin2,Conter Strike,NFS,Starcraft I(WOW nu imi place).

2 răspunsuri:
| Miuletz a răspuns:

4Story,AirRivals,Wizard101 funda?(cred ca nu in toate merge clanuri dar toate sunt cu niveluri

| SkilVlad a răspuns:

NFS Hot Pursuit (ciar daca nu iti place NFS-u incearcal mai toata lumea il joaca e cel mai tare!), Cross Fire, Battlefield 2, Gta 4, Gta San Andreas Multiplayer(SAMP), MicroVoltas! Sper sa-ti placa! Funda?