| radu999 a întrebat:

Dau funda doresc seriozitate. vreau sa construiesc un site pentru o echipa de fotbal, aveti vreo idee pe ce sa o fac ar fi o idee pe google aveti o platforma special creata doar sa pun informati despre club va multumesc!

1 răspuns:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Forumgratuit.ro este cel mai eficient si de durata site de creat forumuri gratuit. Nu este foarte complicat, tot ce trebuie sa faci este crearea unor categorii si postarea topicurilor in care doresti sa publici informatiile.