| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si vreau sa dau probe sa joc la o echipa de fotbal unde sa fiu si platit. Aveti vreo idee unde as putea sa ma duc sa dau vreo proba? In Bucuresti. Vreun site, vreun nr de telefon ceva?

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Daca stii fotbal, du-te la o echipa din asta mai mica sportu stud sau care mai sunt prin buc, ca la steaua dinamo astea nu krd ca ai sanse da acum depinde de tine...

| sadlifetobe3 a răspuns:

Campionat De Fifa 07! Toti care vor sa se inscriere Y! M: Alyn_boy95

forum cu echipele libere: http://fifa2007r.forumgratuit.ro/
:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPpp