| gabitzu11 a întrebat:

Dau funda MARE. Ziceti-mi si mie va rog de unde sa iau un Counter-Strike care sa mearga online? caci am luat mai multe versiuni si nu merge niciuna. Imi zice "Could not conect to Game Master" cand ii dau sa caute servere. Trebuie instalat Steam-ul? Daca se poate, sa aiba si curse DeathRun si Hide'n'Seek.

Răspuns Câştigător
| mpempa a răspuns:

Nu stiu dar daca vrei call of duty care este foarte bun online si super grafica te pot ajutahappy