| Teemo98 a întrebat:

Dc nu merge sa instalez league of legends(lol).Il descar il instalez iar la sfarsitul instalarii cand scrie se lanseaza pandoo media boster se incarca si imi da o eroare: Momentan sistemul dvs. nu se poate conecta la serverele noastre.Verificati-va firewallul si/sau setarile software-ului de securitate si reincercati. Oricum eu cred ca nu e de la internet deoarece NFS, metin2, si alte jocuri merg.Va rog ce pot face? Pot downloada lol.rar? sau pot instala alt pando media boster? FUNDA va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Probabil cerintele de sistem sunt prea ridicate pentru PC tau.

| Teemo98 explică (pentru bogdan133):

Nu sunt pentru ca m-am mai jucat lol pe acest PC inainte si nu am schimbat nimic pe el.Stiu ca foarte multi au aceasta problema.