| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut, Vreau si eu sa stiu dc nu`mi merge sa instalez League Of Legends?
Cand "termina de instalat" exact las farsit apare
Momentan, sistemul dvs. nu permite accesul la serverele noastre.\Verficati`va FireWall`ul si setgarile software`ului de securitate si reincercati...
Si tin sa spun ca am firewall`ul inchis si nu am antivirus l-am dezinstalat...
Stiiti cumva ce are? imi apare asta exact cand acolo jos termina de "instalat" Pando Media Booster
Va rog frumos...

1 răspuns:
| DuduxD a răspuns:

Scuze ca iti dau un raspuns atat de tarziu laughing. Dar poate ca altii vor gasi rezolvarea cu ajutorul intrebarii tale. Si eu am avut aceeasi problema ca cea enuntata de tine mai sus... -> nu am facut decat sa intru in Control Panel sa dezinstalez Pando Media Booster apoi si intru din nou in LOL.exe ( dar eu avand Win7 am dat click dreapta pe LOL.exe apoi am selectat Proprietes>>Compatibility>> si am bifat prima casuta unde scrie Windows XP (Service Pack3) si am rulat ca administrat - sincer nu stiu daca a afectat asta cu ceva... dar a mers)