| cristy007x a întrebat:

de cand am instalat transformers the game am intrat in el si mi-a dat o eroare in care scria ca placa mea video(nividia geforce mx440) nu suporta pixel shader apoi am incercat sal deschid cu 3d analyzer si zicea cami lipseste d3d9. dll, am instalat acest registru, apoi imi da alta eroare, doar ca aceasta eroare imi apare la toate jocurile si chiar la unele programe(the procedure entry point DdEntry 12 could not be located in the dynamic library DDRAW. dll) am instalat registru ddraw. dll si tot imi da aceasta eroare si in my computer nu imi mai apare cd rom, sunt sigur ca in unitate e bine conectat cd romu, funda.multumesc anticipat

1 răspuns:
| LeMike a răspuns:

Verifica daca indeplinesti cerintele minime ale jocului daca da incearaca sa il reinstalezi!