| Razvan12354 a întrebat:

De cateva zile am instalat jocul Critical Ops, dar cand sunt pe el bateria se incinge foarte tare si bateria se descarca foarte rapid. Cum pot opri asta? Recomandati vreo aplicatie?

Răspuns Câştigător
| SupMates a răspuns:

Nu poți instala nici o aplicatie pentru asta. Jocul solicita bateria foarte mult.
Pe tableta aceste probleme nu prea apar.Bateria se incalzeste si fiindca ti se incalzesc mainile cand te joci, cand se incalzeste ar trebui sa iei o pauza.
Sper ca te-am ajutat!
Noroc!