| Babau_Adi_1998 a întrebat:

Mi-am instalat SAMP acum cateva zile, bine inteles am mai jucat si mai demult dar acum cand intru in joc, caracterul meu incepe sa alerge in stanga si nu il pot opri deloc, am schimbat si tastatura am reinstalat si jocul si la fel face. Va rog mult sa imi spuneti ce pot sa fac.

1 răspuns:
| Constantin_Cristian_1999 a răspuns:

Eu de obicei apasam repede la intamplare pe sagetile de directie pana isi revenea dar daca nu merge trebuie sa faci alt accont.