| Alien1 a întrebat:

am o problema la bateria de la laptop îmi apare : problema cu bateria, computerul s-ar putea opri brusc, și se descarca foarte repede în câteva minute a ajuns de la 100% la 70%.

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Este din cauza ca nu ai avut grija sa incarci bateria in mod corect. Adica ai incarcat aiurea cand corect este sa o lasi sa se descarce complet.
Daca mai ai garantie la laptop, poti sa te duci cu el si vezi daca ti-o mai schimba. Daca nu, asta e, cumperi alta.