| Laluu a întrebat:

De cateva zile caut un anti-virus bun(foarte bun) si nu gasesc.
voi ce imi recomandati.
lasati link aici si dau funda
MS

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

S-a mai discutat despre aceast subiect. Chiar azi am raspuns la o astfel de intrebare. Raspunsul il gasesti aici: http://www.tpu.ro/......y-sau-avg/

4 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Da, toate cele 3 aplicatii trebuie instalate pe propriul pc. Acum daca aveti un pc foarte foarte vechi, de 10 ani, atunci puteti instala doar zone alarm si malwarebytes (pus pe modul pasiv).

| Laluu explică:

Si toate cele 3 trebuiesc tinute in pc?

| Laluu explică:

Ok mersiwinking

| Laluu explică:

Am 3gb rami, procesor: Intel(R) Pentium Dual CPU t3200 @2, 00Ghz, cum ar trebui instalate aceste aplicatii?