| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

De cateva zile nu imi mai merge niciun joc din calculator, imi intra in joc iar dupa 10 sec imi spune ca "Imi pare rau Windows cauta o solutie de a gasi problema pentru care nu funtioneaza programul..."
Este la la Windows, ar trebui reinstalat?
Sau ce sfaturi aveti si voi?

2 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Salut Ionut_Adrian_2000, Si eu am avut aceiasi problema. Trebuie sa reinstalezi windows-ul, In calculator-ul tau sunt foarte multi virusi. Si d'aia. Bafta

| ionutmit10 a răspuns:

Un prim pas ai putea reinstala win, dacă problemele persista du-l la un service