| คภ๔гєเ a întrebat:

De ce am lag pe 18 Wheels of steel Haulin cand conduc un tir european? FUnda+Vot primului raspuns corect/functional

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

DAca ai instalat mod si nu apar inseamna ca modul nu functioneaza. ceea ce ai spus ca iti apare la jocul ets2 unseamna ceva de genul ca a oprit lucrul. poate nu iti suporta pc-ul jocul sau ai ceva erori in pc.

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna...Deci daca jocul este "haulin" de unde crezi ca sunt tiruri europene? O sa ai tiruri europene doar daca instalezi moduri. Jocuri cu tiruri europene sunt "Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, ETS 2".

| คภ๔гєเ explică (pentru Jameson):

Logic ca stiu ma asta dar, am instalat eu tirurile europene in loc de cele americane. Si cum zici tu ETS si ETS2 nu stiu ce au, dar, cand intru in ele imi da imediat ETS Has stopped working... daca ma poti ajuta tu cu asta funda si vot imediat... daca nu mai astept si alte pareri. sau daca stii alte jocuri cu tiruri europene

| Jameson a răspuns (pentru คภ๔гєเ):

DAca ai instalat mod si nu apar inseamna ca modul nu functioneaza. ceea ce ai spus ca iti apare la jocul ets2 unseamna ceva de genul ca a oprit lucrul. poate nu iti suporta pc-ul jocul sau ai ceva erori in pc.