| Danişor a întrebat:

De ce cand intru in Ultimate Spiderman imi intra imi apare ecranu negru si apoi iese? cel mai rapid raspuns si corect primeste funda!

5 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Incearca un Fix/Crack

| Danişor explică (pentru KIibrDM):

Incercai dar tot nu mearsa si imi aparu asa cand bagai craku si intrai in joc tonguelease insert the correct CD-ROM, Select OK and restart application. dadui restart si tot nu mearsa

| Danişor explică (pentru KIibrDM):

Incercai dar tot nu mearsa si imi aparu asa cand bagai craku si intrai in joc tonguelease insert the correct CD-ROM, Select OK and restart application. dadui restart si tot nu mearsa.

| KIibrDM a răspuns (pentru Danişor):

Pai incearca altul

| Danişor explică:

Incercai sa bag craku il bagai si imi scria tonguelease insert the correct CD-ROM, select OK and restart application si dadui restart tot nu mearsa