| xSoulOfLight a întrebat:

De ce imi merge greu Assassin's Creed Revelations? L-am mai avut odata si mi-a mers perfect, aveam tot 1 gb tot aceeasi placa video, dar acum cand l-am instalat imi merge greu adica imi merge in reluare cateva secunde si dupa aia iar merge bine si tot asa...
Placa de baza: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2140 @ 1. 60GHz (2 CPUs)
Placa video: ATI Radeon HD 5450
Am 1 gb ram
Asa aveam si inainte si merge bine... nu stiu ce sa ii fac.

4 răspunsuri:
| xSoulOfLight explică:

Am incercat cu rezolutia cu anti virusul si nu a mers nu stiu daca sa instalez windows-ul sau nu

| PolBoss a răspuns:

Intri la setari si setezi o rezolutie mai mica, si pui totul pe medium sau low. Daca nu merge nici asta fa ce ti-a spus „AmProblema"

| AmProblema a răspuns:

Sall prima data downloadezi un antivirus EST NOD32 apoi dai in scan
downloadezi Advanced SystemCare 5 si dai scan and repair nu uita funda

| IePuRaSh1403 a răspuns:

Incearca sa dai rezoluzia mai mica sau sa reinstalezi windows-ul