| JoMo a întrebat:

Mi-am instalat un joc (Assassin's Creed Revelations) dar imi merge in reluare su nu stiu de ce. Memoria RAM o am de 4 GB procesorul este Intel Core I3- 370M 2, 4 GHz. Este vreun program pe care sa il instalez sau ce sa fac sa nu-mi mai mearga in reluare?

6 răspunsuri:
| pitbull93 a răspuns:

De cat ti placa video, da-mi mai multe informati despre pc sau ai laptop?

| JoMo explică (pentru pitbull93):

Am laptop.Si nu stiu ca nu scrie.Am micsorat rezolutia si merge mai bine. Dar este vreun program ca sa mearga mai repede si cu o rezolutie mai mare?

| pitbull93 a răspuns (pentru JoMo):

Mah, daca ai placa video nVIDIA intri pe saitul lor si cauti acolo la drivere sau ce marca de laptop ai? scrii pe google marca leptopului de exemplu Acer aspire 5750g, si scrii drivere si iti scoti si instalezi driverele. daca nu te descurci da-mi un sms

| RoBeRtElmiTiTeL a răspuns (pentru JoMo):

Ce rezolutie ai folosit?

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Laptopurile nu rulează foarte bine jocuri cu grafică bună pentru că majoritatea au placă video integrată, care nu poate fi schimbată sau înlocuită.

| My3rT a răspuns:

Eu am laptop si am aceeasi problema