| LaGGeR1990 a întrebat:

De ce la cs cand iti face un admin poze ti le cere? Adica ce face cu ele? Mi-a cert un admin pozele si I l-eam dat si dupa aia m-a lasat sa joc happy Deci de ce face poze... ti le cere... si dupa aia e lasa sa joci?
Primul raspuns are FUNDA!

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Pai el iti face poza ecranului tau cand te suspecteaza ca ai putea avea un cod, pe ecranul sau nu se vede daca tu vezi prin pereti sau lucruri de genul, asa ca, cu comanda amx_ss nume face o poza ecranului tau care se salveaza la tine in counter strike si se vede daca ai vreun cod!

| LaGGeR1990 explică (pentru ErickEmil):

Pai da ma mi-au facut poze si aveam wall laughing si mi le-a cerut. I le-am dat pe mess si a jis ca pot juca in continuare laughing ASTA AM INTREBAT EU, De imi cere POZELE