| gabu16 a întrebat:

Cum gasesc pozele pe care mi le-a facut un admin in cs si mi-a dat ban? astept neaparat un raspuns deci un admin pe cs mi-a dat ban si a zis "pozele"! Unde anume gasesc acele poze?
pls ast un raspuns FUNDA!

3 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Bagi capu in toaleta si le gasesti

| JoshuaNNN a răspuns:

Salut, intri in folderul unde ai instalat jocul, apoi intri in "cstrike" si cauti acolo pozele, au numele de genul de_dust20002.

| Barbulescu_Mario_1995 a răspuns:

Salut am windows xp iar eu cand intru in cs strike nu gasesc pozele facute de admin adica screnshooturile