| DonyHD a întrebat:

de ce la GTA San Andreas la misiunea aia Madd Dogg cand trebuie sa il salvez pe ala care vrea sa se sinucida, se arunca direct si nu pot sa fac nimic. am inteles ca daca as avea parole bagate dar nu am niciuna! funda mare

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Baga parole dupa internet.

| jokerulvlad a răspuns:

Deci sti ca trebuie sa iei de la unu o masina si sa te duci sa te ti langa eu si cand se arunca trebuie sa cada in port bagaj daca vrei coduri uite aici
baguvix=viata infinita nu mori decat la explozii
fullclip=cloante infinite
wzumymw=arme
aezakmi=fara politie
hesoyam=viata si bani
kangaroo= sari 20m inaltime
yecgaa=turbo(jet e super)
astea sunt codurile esentiale daca vrei mai multe uite aici
http://gta.jucatori.net/diverse/c-cheats/coduri-gta-san-andreas-1-rand