| superbarbat a întrebat:

De ce la Minecraft cand vreau sa ma loghez cu un cont premium care unui prieten ii merge mie nu imi merge imi spune la orice cont premium bun ca parola sau numele sunt gresite...va rog ajutoor.Dau fundaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| Geoultra a răspuns:

Vina este cauza cache al Minecraftului! Pentru protecția conturilor nu ai voie să intri pe un cont doar de pe un singur pc și o tabletă!

| superbarbat explică (pentru Geoultra):

Dar inainte imi mergea...Cum pot face sa ma joc si eu dar si prietenul meu?