| ScortSyndicate90 a întrebat:

De ce la uplay dupa ultimele updaturi la uplay trebuie sa clickez pe el de 7000 de ori ca sa se deschida? (Am windows 10) Este un bug glitch problema la uplay sau la windows? Ce este asta? Ajutor! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Probabil aplicatia lor e de vina.
Si eu joc in ultima vreme numai jocuri ce necesita uplay si exact la fel patesc si eu, trebuie sa apas de 3 poate 4 ori sa se deschida. Am observat ca de cand au schimbat icon'ul face asa, inainte nu avea nimic.

| ScortSyndicate90 explică (pentru N0xEterniS):

Stiu stiu! Bine, si inainte se intampla dar mai rar chiar foarte rar dar dupa ultimul update trebuie sa apas (clickez) pe el de 3 4 10 un milion de ori ca sa se deschida; si asta nu numai la uplay, la tot ce tine de uplay gen jocuri etc! Sa speram ca vor rezolva, oricum asta este singura problema in rest totul s-a rezolvat! Cu Dumnezeu inainte.

1 răspuns: