| vladthebest200 a întrebat:

De ce se blocheaza calculatorul cand ma joc

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

Pot fi multe motive, dar cel mai bine este sa dai copy / paste la dxdiag, gasesti pe net cum sa "faci" dxdiag si spune si ce joc joci.
Fara informatiile alea poate fi placa video sa aiba driver-ul vechi, in cazul asta trebuie updatat.
Poate placa video se incalzeste prea mult.
Poate ai registrul corupt, poate fi problema cu ramii sau cu procesorul...

| vladthebest200 explică (pentru RedGuy):

Mersi chiar o merswinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putini rami, procesor slab, fisiere inutile si mari

| KaSS a răspuns:

Dupa cum au spus si restul, e adevarat, incearca sa reinstalezi windows-ul si sa nu mai downloadezi fisiere care nu iti trebuie.