| Alex235 a întrebat:

de ceva timp am o problema la calculator si incerc sa o repar. Mai bine zis am o problema cu un singur joc,metin, da, metin. Vreau sa joc cu prietenii, sa ne apucam la panarama. Cand intru in client imi da o eroare, mai mult cred ca e de la placa video, am schimbat-o dar nimic. Cand deschid clientul, orice client, mi se deschide si incepe sa "danseze imaginea" se blureaza ecranul la metin si nu mai pot face nimic, se misca imaginea incontinuu.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Reinstaleză-i windows-ul și încearcă din nou. E posibil să fi luat vreun virus.

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Păi în primul rând... joci pe oficial, Metin2Ro? Sau pe un server privat? Pentru că dacă joci pe un privat... atunci posibil să nu fie de la tine, ci de la client rolling on the floor sunt multe astfel se servere cu probleme de genul.

| Alex235 explică (pentru HandaSei):

E unul oficial. M-am documentat. Problema e din calculator.

| Alex235 explică (pentru OnuOnulică):

E o problema de la windows. O chestie cu cryptnet.dll. O sa reinstalez windows-ul. Mersi de raspuns.