| razvaneuDJ a întrebat:

De ceva timp joc Epical Mt2 si nu stiu sa imi bonusez itemele ( pentru crescut ).Ma ajutati voi va rog? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KingCobra a răspuns:

Nu prea am jucat Epical dar știu ca trebuie sa pice ceva de genu tare împotriva monștrilor, drop yang, experienta, tot ce tine de monștri.

3 răspunsuri:
| KingCobra a răspuns:

La bonusurile 6/7 trebuie sa intre contra monștri dar trebuie sa intre și critica sau pagubă.(încercă sa faci jumate cu pagubă și jumate critica)

| razvaneuDJ explică:

Mersi mult

| AbyGaby a răspuns:

Eu joc epical mt2. Ca sa bati bine iti trebuie: pentru v4-v5 iti trebuie la primele 5 bonusuri diavol si semiom pe ce intra, iar la bonusuri 6/7 iti trebuie tare impotriva monstrilor