| Scarlat_Seby_1999 a întrebat:

De ceva timp ma confrunt cu eroarea "Microsoft Visoal c++ Runtime Library" la SA:MP. Cum as putea sa o rezolv? Daca stiti imi puteti explica in larg sau imi puteti lasa in comentari skype sau Facebook. Tin sa mentionez ca am descarcat c++ 86x dar cred ca nu pe care trebuia. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti creezi alt user pe windows.

Control Panel => User Accounts and Family => User Accounts => Manage Accounts => Create a new account

Dupa ce ai creeat acel cont, intri in start, dai Swich user, si intri pe contul nou creeat, unde incerci sa deschizi SAMP.

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru anonim_4396):

O sa mearga?

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru anonim_4396):

Ai skype sa inteleg mai bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarlat_Seby_1999):

N-am ce-ti explica mai bine, tu daca vrei verifici si faci asa cum am zis, daca nu vrei treaba ta
Plus ca deja esti prea bagaret, id-ul de skype este ceva confidential, cine crezi ca l-ar posta asa pe tpu.ro...

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru anonim_4396):

Mmda. cam asa. dar o intrebare trebuie sa instalez iar gta san andreas si samp?

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru anonim_4396):

Si inca o intrebare cum ii dau swich? ca dupa am inteles tot! MS!

| Scarlat_Seby_1999 explică (pentru anonim_4396):

Ms am facut tot ce ai zis si a mers. fara tine aveam o viata urata! Sal mersi. si FUNDA