| AllexC a întrebat:

De ceva timp mi-am pus in cap sa ma apuc de YT. Dar pentru asta am nevoie de un PC destul de bun. Deoarece vreau sa ma axez pe partea de Gaming. Intrebarea mea este, aceasta configuratie este destul de buna sa-mi ruleze jocuri bune pe Live.

- Cooltek - TG-02 RGB MIFCOM-Edition | Glasfenster (Glasfenster, RGB-Lüfter)
CPU (PROZESSOR):Intel Core i7-9700K (8x 3.60 GHz, 12MB L3 Cache, 95W)
MAINBOARD:MSI Z390-A Pro, Intel Z390 (M.2, ATX)
GRAFIKKARTE:NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 (Gaming OC)
ARBEITSSPEICHER:16GB DDR4-2666 Corsair Vengeance LPX (2x 8GB)
SSD:1TB Samsung 860 QVO (550MB/s lesen, 520MB/s schreiben)
NETZTEIL:530W MIFCOM Performance A+ (80 Plus Bronze 230V EU)
CPU-KÜHLER:Xilence M704 MIFCOM-Edition (120mm PWM-RGB Lüfter, 4x Heatpipes)

Răspuns Câştigător
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Fii sigur, este o configuratie foarte performanta, dar si foarte scumpa. Iti va rula toate jocurile aparute momentan, chiar si atunci cand inregistrezi sau in timpul unui live.

| AllexC explică (pentru ArmyCaptain28):

Te pup viata mea, multumesc pentru raspuns. 1. 500e atat costa configuratia asta, nu este mult pentru mine. Lucrez in Germania si este o suma usor accesibila.

2 răspunsuri:
| RomilaPaul2000 a răspuns:

Este foarte buna! Crede-mă va merge strună!