| Bogdi_Bogdi_1990 a întrebat:

Salut Tpu.De ceva timp pe tableta mea cand instalez un joc imi apare "Aplicatia nu este instalata" nu stiti de ce?

4 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Salut! E posibil ca aplicatia sa nu se potriveasca cu sistemul de operare al tabletei.

| Bogdi_Bogdi_1990 explică (pentru HDR10):

Doar jocurile acestea nu-mi merg Angry Birds, Minecraft, Candy Crush Saga..Am android 4.1.1

| AndaCoolLove a răspuns:

Iti apare asa pentru ca aplicatia nu s-a putut instala.Probabil ca nu ai destul spatiu pentru a descarca alte aplicatii.

| Bogdi_Bogdi_1990 explică (pentru AndaCoolLove):

Daca n-aveam spatiu imi aparea inainte de instalare.