| Alexandru_Cristian_1999 a întrebat:

de curand am achizitionat un paysafe in valoare de 25 de lei, i-am facut poza si l-am pus in pc iar fratele meu a mazgalit codul cu paint si nu mai pot vedea cifrele pentru a-l folosi.
Cum credeti ca as pute vedea iar paysafe-ul (hartia de psf nu o mai am ).
Exista vreun program de facut paint original, de revenire la poza reala?

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Este ca si cum ai accidenta o masina si vrei sa se repare singura.Nu mai ai ce sa faci.

| Atat_Iustin_1998 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu exista nici un program in prezent pentru a sterge ceva editat. Funda?