| Botgros a întrebat:

De curand am inceput sa joc GRID2. Prima data cand am intrat in joc, a fost full screen, apoi nu stiu pe ce am apasat, pentru ca acum se vad cele doua bare ale windows-ului, cea de sus unde sunt cele trei semne "X, patratelul si _" iar in partea de jos bara de start. Tin sa precizez ca am apasat pe patratelul de marire a pagini dar nu se face full screen. Ma puteti ajuta va rog?

Daca nu m-am explicat bine va rog sa ma intrebati. Multumesc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Alt-Enter.