| YunaFFX a întrebat:

De curand am instalat Batman Arkham Asylum. Cand vreau sa intru in joc imi apare o eroare "SecuLauncher : failed to start application [9000]". Stiu ca eroarea asta apare numai la versiunea piratata. Ce as putea sa fac ca sa mearga? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Bun,daca asta nu merge mai am un raspuns:
1:Descarci programul asta(o sa te ajute in mai multe scopuri nu numai jocul)http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcr71
2:Il instalezi, iar dupa ce este gata îi dai drumul sa actioneze.
3:O sa iti repare primele 50 erori(deoarece este versiune trial, iar cea full costa, dar o poti folosi tot timpul).
4:Sa nu il stergi, poate o sa mai ai nevoie de el.
Sper ca acum te-am ajutat :)

10 răspunsuri:
| YunaFFX explică:

Nu merge. Eroarea tot apare.

| YunaFFX explică:

Gata, acum merge. Mersi mult.

| Adismecherasul a răspuns (pentru YunaFFX):

Ce sistem ai la pc?

| YunaFFX explică (pentru Adismecherasul):

Procesor AMD Athlon II X2 250 3GHz, 4 Gb RAM, Placa video nVidia 9600 GT

| Adismecherasul a răspuns (pentru YunaFFX):

Si ce jocuri ai?

| YunaFFX explică (pentru Adismecherasul):

Momentan am instalate AC Revelations, Frozen Throne, Skyrim, Trine 2 si Devil May Cry 4. Aveam mai multe, dar le-am scos.

| ZAXELS a răspuns:

Am facut si eu ca ZethKode, dar imi da asta : fingerprint error 0.
Ce sa fac?

| D4nu7z a răspuns:

Cum ai facut ca mie nu imi merge uite id meu sauciuc_danut

| RobertU a răspuns:

Cum l-ai facut sa mearga?

| YunaFFX explică (pentru RobertU):

Vezi mai sus raspunsul castigator dat de ZethKode:
"Bun, daca asta nu merge mai am un raspuns:
1:Descarci programul asta(o sa te ajute in mai multe scopuri nu numai jocul)http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcr71
2:Il instalezi, iar dupa ce este gata îi dai drumul sa actioneze.
3:O sa iti repare primele 50 erori(deoarece este versiune trial, iar cea full costa, dar o poti folosi tot timpul).
4:Sa nu il stergi, poate o sa mai ai nevoie de el.
Sper ca acum te-am ajutat :) "