| laurentiu181099 a întrebat:

De curand mam apucat de Gta San Andreas si am facut misiunea cand o salvezi pe Denise din casa care arde. Cand termini misiunea Denise devine iubita ta si trebuie sa iesi cu ea in oras. Aici eu am problema am terminat de iesit cu ea in oras si acu vrea sa mearga la dans la club, cand termin de dansat cu ea ( de fiecare data fac scor 2200 sau mai mult) imi scrie ceva in engleza si dupa ca de obicei o duc acasa dar de data asta imi scrie " nu sti sa te comporti cu o doamna" si imi scade din progres.

Dau funda celui ce gaseste rezolvarea

Răspuns Câştigător
| PCinfo a răspuns:

Du-o la un restaurant si mergi frumos cu masina, adica nu face accidente.
Sarut-o mai des, oricum misiunile astea nu prea conteaza mult...
Funda?