| Fifa08 a întrebat:

La Gta San Andreas misiunea aia cu Denisa [ girlfriend ] am progresat tot, stiti ca apare ceva sus " Progres with Denise " si mi s-a umplut aia verde si putin alba foarte putin ce trebuie sa mai faC?

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Trebuie să-ți faci o prietenă Denisa în lumea reală.

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Deci, textul "Progres with Denise" se refera la relatia in care esti cu Denise [prietena] Tu trebuie sa te duci la casa ei si sa o iei cu masina si sa o duci la bar sau la cina sau... oriunde. Dupa ce o vei duce acasa, bara de progres va creste. Daca nu te duci destul de des la ea bara va scade si o vei pierde pe Denise.Cam asta trebuie sa faci