| SefDePix a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un laptop si am instalat minecraft. In minecraft daca apesi pe butonul F3 iti arata FPS, coordonate etc. Iar eu daca apas pe F3 se da drumul la volum. Nu stiu ce sa fac. Dau funa pls.

Răspuns Câştigător
| Abel55 a răspuns:

Trebuie sa apeși si pe FN si in acelaș timp si pe F3

1 răspuns:
| ProGamingAndrei2002 a răspuns:

Normal la aproape orice laptop unde scrie F1 F2 F3 etc iti apar si niste semne micute. Ca sa folosesti F1 F2 F3 etc ai langa butoanele Ctrl si butonul de windows un buton pe nume Fn apesi pe el si in acelasi timp si pe butonul F1 sau F2 SAU F3 etc si merge.

Sper ca te-am ajutat!
Funda?happy