| ManTheMan8 a întrebat:

De curand mi-am facut fifa 13 si nu gasesc echipele romanesti adica liga 1 pur si simplu nu imi apar acolo unde sunt si celelalte tari.

3 răspunsuri:
| cossu98 a răspuns:

Deocamdata nu exista un patch cu ehipele romanesti pentru fifa 13.big grin

| ManTheMan8 explică (pentru cossu98):

Eu m-am tot uitat pe youtube si am vazut la alti ca se jucau cu echipele romanesti in fifa 13...

| cossu98 a răspuns (pentru ManTheMan8):

Am mai cautat eu si am gasit de unde poti sa descarci patch-ul.
Cauta pe google,, fifa Romania 2013 download'' si selecteaz-o pe a treaia.big grin Sper sa-ti mearga. happy