| RobertoBMW a întrebat:

De curand mi-am instalat FIFA 15, doar ca este o problema, dupa ce apare intr-o-ul cu fifa 15, si iti spune sa apesi o tasta, dupa ce apas mi se blocheaza la loading si nu isi mai revine. Tin sa mentionez ca am incercat diverse crack-uri, am facut update la placa video, am instalat directx 11 si tot ce trebuie.Cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

In primul rand asigura-te ca ai componentele necesare pentru rularea jocului.

| RobertoBMW explică (pentru PainTech):

Pai joc pe laptop Pes 17, Battlefield 3, FIFA 14, Farming simulator 2017 și merg perfect, nu înțeleg de ce nu merge FIFA 15, plus că am văzut pe net că dacă era o problemă de la RAM sau placa video apăreau erori, dar mie nu îmi apar, doar mi se blochează la acel loading când îți zice sa apeși o tasta.