| Fatalis a întrebat:

De curand mi-am instalat skYpe dar cand dau sa ma autentific imi apare ca nu a putut sa se conecteze! Va rog ajutor sad P.S. mi-am reinstalat windowsul( xp sp2),inainte sa-l reinstalez mergea brici, problema nu este sigur de la internet merge sa ma conectez pe google si nu este nici din firewall
, nu vreau sa spuneti sa iau versiunea recenta deoarece la aceea imi da eroarea kernel32.dll pe care nu stiu sa o repar, sau sa reinstalez windowsul; vreau sa mearga skypeul ca inainte ( versiunea descarcata este Skype 6.6.0.106 ) Dau funda + vot!

1 răspuns:
| Andrei02132 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema pe calculatorul meu vechi...
Sper ca acest tutorial te poate ajuta
https://www.youtube.com/watch?v=WVylbiIs45Y
Daca nu te descurci ma poti contacta.