| Siladi_Sandu_1989 a întrebat:

de curand mi-am reinstalat windousu am pus antiviris, toate bune am instalat google chrome si navigand pe internet antivirusu mi-a blocat ceva pagina apoi mi sa modificat google chrome am vrut sa il reinstalez si cand sa dau sa il dezinstalez (am folosit ccleaner) in loc de, dezinstalare l-am sters acum nu il mai pot instala http://i.imgur.com/8LOQ8ac.png imi arata eroarea asta. ce e de facut? Multumesc

2 răspunsuri:
| outkastfresh a răspuns:

Un mic Sfat : Daca nu ai Antivirus cu Licenta mai bine nu iti baga unu descarcat aiurea...