| MeneralaHD a întrebat:

De curând mi-am luat de la evomag un volan dar când vreau sa mă joc nu îmi merge, va rog ajutati-mă, funda. Si daca se poate recomandati-mi niate jocuri pentru volan.
ps : volanul se numește volan pedale serioux light face s20

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Există 2 soluții :
1) Trebuie să instalezi programul volanului (dacă ai primit un CD)
2) Trebuie să intri în setările jocului și să activezi joistick-ul sau să schimbi controalele din tastatură cu cele ale volanului.
JOCURI LA CARE-L POȚI FOLOSI :
Seria NFS : NFS World (e gratis și nu trebuie să faci setări pentru joistick), NFS Most Wanted 2, NFS Hot Pursuit...