| Drxx_Mihai_1990 a întrebat:

Salutari TPU am dat comanda de un volan+pedale de pe net si il aștept: întrebarea mea este că omul de la care l.am luat nu are cd cu driver... Înseamnă că merge fara driver volanul? Si vreau sa-mi spuneți și niște jocuri pentru volan si pedale... funda?

6 răspunsuri:
| StefanNicusor12 a răspuns:

Salut! Merge si fara cd driver. Jocuri : City Car Driving, Euro Truck Simulator, aceste jocuri ma joc si eu.

| Drxx_Mihai_1990 explică (pentru StefanNicusor12):

Salut! inseamna ca are driver-ul direct instalat...mersi oricumwinking

| Drxx_Mihai_1990 explică (pentru StefanNicusor12):

Ai cont pe Youtube? faci vdo cu volanul?

| StefanNicusor12 a răspuns (pentru Drxx_Mihai_1990):

Am cont, dar momentan am volanul stricat.

| Drxx_Mihai_1990 explică (pentru StefanNicusor12):

Aha dar ce volan ai? volanul meu e volan speed wheel rv...dar esti sigur ca nu trebuie driver? ca am mai avut volan care avea cd....sau sunt volane care au cd si care nu au

| StefanNicusor12 a răspuns (pentru Drxx_Mihai_1990):

Si eu aveam cd la al meu, dar l-am pierdut si cand am schimbat calculatorul a mers fara cd si este Genius