| oky_6509 a întrebat:

de curand mi-am reinstalat windowsul si nu imi mai merge metinul. Imi apare urmatoarea eroare:"Sorry, Your system does not support 3D graphics please check your hardware and system configeration then try again". Daca m-ati putea ajuta intr-un fel...

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Uita-te sa vezi daca ai instalat driver-ul pentru placa video sau incearca sa cumperi o placa video mai performanta.

Succes!

| BloodyHuman a răspuns:

Dai pe Start>Run>scrie dxdiang>display>si dai avaible la primele doua de la DirectX Features!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai instalat driverul pentru placa video?

| Alexandru_Radu_1997_sil0 a răspuns:

Fa un upgrade la placa video, asta e sigur