| Frkyuz a întrebat:

o sa trec direct la subiect : intru in patchu de la metin2.ro (oficialu) isi face updaturile... dau incepe joc si apare eroare LOG in care zice urmatoarele: Sorry, Your system does not support 3D graphics please check your hardware and system configeration then try again. daca m-ati putea ajuta cu un program ceva... sau altecele multumesc!

Răspuns Câştigător
| yourkidd a răspuns:

No sa poata nimeni sa te ajute deoare ce iti trebuie alt dreiver placa video cauta pe net si scrii driver display si modelul calculatorului sau al laptopului mai mult nu te pot ajuta sorry id cool.bear12