| LuKy_Alex_2000 a întrebat:

De ce la metin2 ro cand il deschid imi apare o eroare : Sorry. Your sistem does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. Ma ajuta cineva va rog mult dau FUNDA si Vot va rog happy

5 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Poate din config.exe
Poate e setat 3D pe undeva si placa ta nu suporta
Uita-te in config.exe si daca vezi pe undeva 3D modifica

| AleXu224 a răspuns:

Ce placa video ai, ar putea fi de la asta uite apasa Windows + R sau cauta in start "Run" fara " " in casuta aceea scrie dxdiag acolo dai la Video sau Ecran cu l-ai avea si iti da toate informatiile acolowinking

| LuKy_Alex_2000 explică (pentru AleXu224):

M-i s-a ars placa video iar calculatorul meu mai avea una incorporata

| SokarDax a răspuns:

Instaleaza driver placa video..si o sa mearga. Daca nu ai driverul instaleaza asta e free http://download.cnet.com/......92725.html iti faca update la toate drivere si instaleaza si pe cele care nu le ai