| WhiteShadow238 a întrebat:

De data asta am nevoie de ajutorul vostru pentru ca pe Google nu am gasit nici un raspuns la ce caut eu si nici pe youtube!
Deci : Eu ma joc Test Drive Unlimited si vreau sa imi cumpar o motoreta ( bike ) si imi zice you need to discovered all car showrooms for acces to buy the bike sau ceva de genu si am mai cautat pe net si imi zice ca eu inca nu am descoperit toate showroom-urile de la masini si ca imi trebuie un patch!
Si anume Test Drive Unlimited patch 1.66A!
In fine, am descarcat patch si cand sa intru in el imi zice! :
There is no Test Drive Unlimited installed on your sistem!
Nu inteleg... aici nu stiu vreau un raspuns mai concret daca se poate si video cu ce trebuie sa fac pentru a instala Patch!
DAU FUNDITA! pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Patchul nu iti recunoaste jocul fiindca ai o versiune pirat. Cumpara-l si mai discutam dupa aia.

1 răspuns:
| WhiteShadow238 explică:

Mda... pai nu stiam ca trebuie sa cumpar jocul... dar daca il cumpar care este diferenta? pentru ca daca BAG cd-ul jocului tot imaginea aia apare in Computerul Meu/ Local disc : (H)