| MadalinLostRoad a întrebat:

de fiecare data cand caut ceva pe google si apas una din raspunsuriile care imi scoate, imi deschide o noua pagina pentru a folosi. De ce se intampla asta, ce pot face sa nu se mai intample?

Răspuns Câştigător
| Claudiu992 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Eu l-am instalat din nou, nu am putut gasi nimic in setari, poate doar mi-a scapat mie :/.

2 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Intra pe google, sus in dreapta aproape de angryiesire) ai 3 lini culcate. Da click pe ele apoi la settings (setari) si gasesti acolo undeva sa bifezi sa ramana la aceeasi pagina:*

| MadalinLostRoad explică (pentru SAMM0603):

De mozilla este vorba, si nu are asa ceva