| Chende_Valentin_1995 a întrebat:

De fiecare data cand intru in CS:GO dau in matchmaking (orice) si imi intra in intr-o screen pentru arena, cand ajunge la faza de 5 secunde imi da crash sau intre timp ce isi da loading da ori crash ori nu stiu ce eroare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu reinstala nimic dupa sfaturi cretin3!

spune cata memorie de ram ai, ce placa video si ce procesor

probabil de aici e problema!

in ultima instanta te duci ins team click dreapta pe csgo in steam proprietati - verify local game files si astept, daca nici asta nu rezovla revino aici cu specificatiile pe care ti le-am cerut sa-ti spun daca e bun pc pentru jocul ala sau nu happy.

| Kreefy a răspuns:

Reinstaleaza-l. Probabil a fost instalat aiurea...
Daca dupa reinstalare face la fel, verifica placa video, daca are update-urile facute.
Instaleaza NET Framework pentru windows-ul pe care il ai.
Instaleaza toate fisierele neceseare pentru CS:GO, alea care ti le instaleaza odata cu jocul, nu le da stop sau cancel, lasale sa se instaleze.