| IcsdeIcsde a întrebat:

Cum pot să scap de ruși pe matchmaking competitive în CS:GO?

Bună, TPU.
Am o problemă cu CS:GO.

Se întâmplă ca de fiecare dată să fiu sortat pe matchmaking în competitive cu ruși.

N-am hate față de ruși, dar cei cu care sunt eu sortat ori vorbesc numai rusă ori nu vorbesc deloc.

Eu știu engleza și vreau sa mai fac glume cu echipa mea din competitive cu care sunt sortat dar nimeni nu știe engleza și se întâmplă foarte rar sa fiu sortat cu un român.

Ce pot să fac? Pot să-mi instalez ceva sau trebuie sa joc numai cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Salut!

Zici ca intelegi engleza, deci iti dau link si te descurci tongue
https://gamebanana.com/tools/5684

Foloseam si eu acest software cand jucam, tot mai dadeam de rusi, dar putini si erau diferiti fata de prostime.