| edmond9 a întrebat:

de mult am jucat un metin2hammer si am donat pentru moduri am 34 de modurii si nu ma stiu parola de-la contt cine poate sa ma ajuta va rog din suflet primeste funditsa
! straight face

3 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

Se numeste Foaie si pixwinking cand iti faci un cont pe un joc de acest gen si vrei sa donezi doar din motivul ca ai bani si nu aice face cu ei iti scrii si contul si pass pe foaie,,,, dar oricum o sa se dea rr pe hammer... mereu se da laughing

| edmond9 explică (pentru MaybeSomeone):

Eu am inteles frate, ce ai vrut sa zici dar nu am mai jucat Si am tinut minte contul! Dar nu stiuuu ce s-a intamplat!

| MaybeSomeone a răspuns (pentru edmond9):

Pai, la hammer, daca nu ma insel, poate iti cere si emailul? Daca e asa, vorbesti cu ownerul, ii zici ca iti caute contul in loguri. Daca ai donat macar sa stii pentru ce. Sau username.