| hatze a întrebat:

Ce modurii npoi pentru gta san andreas au mai aparut? de exemplu modurii asemanatoare cu jocul gta 4! as vrea sa am ceva modurii la gta san andreas daca nu pot avea gta 4 macar sa pun modurii! ma puteti ajuta? ce moduri vau placut voua? dau funda pentru cele mai frumoase moduri! happy

1 răspuns:
| Nume2 a răspuns:

Pai fi atent mie mi-a placut foarte mult cleo 3 4 dar si un mod bun de gta 4 uite linkul de download aici http://www.3dhole.com/gtafiles/pipeline/sagfx02_a_rel.rar
bf si mai cauta pe net sau gta garage sau pe gta-worldmods.de/ funda?